Zagłosuj na najlepsze książki na zimę!

16 listopada 2022 rozpoczyna się głosowanie Internautów w kolejnej edycji konkursu i plebiscytu "Najlepsza książka na zimę". Wśród wszystkich głosujących rozlosujemy zestawy atrakcyjnych książek. 

W naszym konkursie zagłosować możesz w okresie 16 - 30 listopada 2022. 


Aby zagłosować, musisz mieć przy sobie telefon komórkowy. Po zagłosowaniu otrzymasz bezpłatny sms, z kodem pozwalającym potwierdzić głos. Twojego numeru telefonu nie będziemy w żaden sposób wykorzystywali po potwierdzeniu przez Ciebie głosu.

 

Osoby, które chciałyby zagłosować spoza granic Polski, lecz system im na to nie pozwoli, prosimy o przesłanie maila z tytułami książek oraz podaniem własnego imienia i nazwiska, numeru telefonu, jak również miejscowości i kraju na adres pr@wwpol.com

 

Zliczamy tylko potwierdzone głosy, tylko potwierdzone głosy 
biorą również udział w losowaniu nagród. 

zobacz wyniki


Administratorem danych osobowych jest P.P.U.H W&W Polak Wacław. z siedzibą w Katowicach, ul. Bukszpanowa 2F. Podanie danych jest dobrowolne, a osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do danych, prawo sprostowania danych, prawo ograniczenia przetwarzania, prawo usunięcia danych, wyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo złożenia skargi do organu nadzorczego ochrony danych osobowych. Podstawą przetwarzania danych osobowych podanych przy głosowaniu jest weryfikacja głosu (Regulamin).

Dane z formularza mogą być przetwarzane w celu marketingowym Administratora (uzasadniony interes), wobec czego możesz wyrazić sprzeciw. W zakresie, w jakim ww. dane są przetwarzane w celu potwierdzenia głosu (Regulamin) lub są przetwarzane na podstawie zgody - przysługuje Ci także prawo do przenoszenia danych.

Patroni medialni